SIANJI WELL BEING RESORT

Uzman denetiminde 12 ay boyunca sağlıklı yaşama yönelik programlarıyla ziyaretçilerin doğal yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Sianji Well-being Resort, yılın tüm yorgunluğunu ve günlük yaşamın yıpratıcı etkisini geride bırakmanızı sağlayacak, sağlık ve güzellik kazandıracak, belki de hepsinden önemlisi tatilden gerçekten dinlenmiş ve mutlu dönmenize zemin hazırlayacak hizmetlerle donatılmıştır.
Tesis içerisinde sağlıklı alkali diyet menüsünün sunulduğu Eiffel Diyet Restoran, sebze ve meyvelerin farklı aşamalardan geçirilerek hazırlandığı, çiğ beslenme esasına dayanan raw food menüsünü sunan Sianj Life Cafe ve detoks barı bulunuyor. Sianji Well-being Resort misafirleri, arzu ederlerse düzenlenen yemek kurslarına katılarak, program boyunca yedikleri yemeklerin tariflerini öğrenebiliyorlar.
Anlaşmalı klinikte uzman doktorlar tarafından kan tahlilleri, vücut analizleri yapılarak Uzmanlar eşliğinde hangi programın kendilerine uygun olduğuna uzmanlarla birlikte misafirlerimiz karar veriyorlar. Konuklar, yılın her döneminde diledikleri tarzda bir suit oda veya rezidans kiralayarak uzmanlar eşliğinde zayıflayabiliyor,a detoks yapabiliyor ve arınma sağlayabiliyorlar.
Sağlıklı yaşam merkezi ve Muu Spa & Wellness konuklarının sağlıklı beslenme ve bağışıklık sistemlerini güçlendirmeleri için uygun ortamı sağlayarak yaşam tarzlarını değiştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Sianji Life Well-being Center ve Muu Spa & Wellness’tan 12 ay boyunca sağlıklı yaşam desteği almak mümkün.