KAIRABA BODRUM PRINCESS

Tarih açısından da zengin bir sahil kaçamağı mı arıyorsunuz? Doğrudan sahilde ve tarihi Bodrum kentine sadece kısa bir mesafede bulunan bu Her Şey Dahil Ultra tesisi uygun fiyata 5 yıldızlı lüks sunuyor.
Tüm gün açık restoranın şefleri size her türden lezzetli Türk ve dünya yemekleri sunar ve otelin üç barında serinletici kokteyller sunulur. Kapalı veya açık yüzme havuzlarımızda veya serin Akdeniz’de yüzmenin keyfini çıkarın. Kendi La brise Spa konseptimiz, huzurlu spa ve güzellik uygulamaları ile tam bir rahatlama deneyimi sunar.
Ama otelin dışında da keşfedilecek çok şey var. Örneğin Turgutreis, 5 kilometreden fazla kumsalın yanı sıra mağazaları, yat limanı ve birçok sahil restoranı ve barı olan bir kasaba. Turgutreis yakınlarında 14 adacığın yanı sıra Yunan adaları Kos ve Kalimnos var.
Daha kültürel bir tatil deneyimi arıyorsanız KAIRABA Bodrum Princess & Spa, bir zamanlar Karya’nın Halikarnas antik kentinin durduğu bir şehir olan Bodrum’a yakın olması nedeniyle tatiliniz için ideal bir yerdir. Dünyanın 7 antik harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi’nin bir zamanlar evi. Bodrum, antik tarihin hayranları ve antik kalıntılar arasında geziler yapmaktan hoşlanan gezginler için büyüleyici bir şehirdir.